wtorek, 27 maja 2014

Hotel Bona w Sanoku - Recenzja


Hotel Bona w Sanoku


Lokalizacja

Pokoje
Obsługa

Czystość
Wyżywienie
Atrakcje


Spa&WellnessOcena ogólna


Hotel Bona w Sanoku

Hotel Bona w Sanoku

Hotel Bona w Sanoku

Hotel Bona w Sanoku

Hotel Bona w Sanoku

Hotel Bona w Sanoku

Hotel Bona w Sanoku

Hotel Bona w Sanoku

Hotel Bona w Sanoku


Lokalizacja: Hotel Bona to dwugwiazdkowy hotel położony w Sanoku nad Sanem w pobliżu skansenu. Hotel posiada bezpłatny parking dla gości.

Naszym zdaniem lokalizacja hotelu zasługuje na    


Pokoje: Hotel posiada pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Standardowe pokoje są naprawdę bardzo duże i posiadają wyjście na duże tarasy. Do dyspozycji gości są również apartament z bilardem oraz pięknie urządzony apartament królewski.  W pokojach można korzystać z internetu Wifi. Łazienki tak jak pokoje są dość duże i wyposażone w prysznice.  

Naszym zdaniem pokoje hotelowe zasługują na     


Obsługa: Większość obsługi hotelowej jest bardzo miła i pomocna.

Naszym zdaniem obsługa hotelowa zasługuje na     


Czystość:  Cały hotel jest utrzymany w czystości i nic niepokojącego nie zwróciło naszej uwagi. 

Naszym zdaniem czystość w hotelu zasługuje na     


Wyżywienie: W eleganckiej restauracji serwowane są śniadania w formie bufetu szwedzkiego, a obiady i kolacje serwowane są na zamówienie z karty. Serwowane dania są bardzo smaczne, łącznie z ciastami, które kucharze sami wypiekają domowymi sposobami.
Podczas naszego pobytu w tym hotelu przyjechała dość duża grupa osób do restauracji. Zostali oni bardzo sprawnie obsłużeni przez obsługę hotelową i opuszczali restaurację zadowoleni, co jest najlepszym dowodem na to, że można tam zjeść bardzo smacznie. Naszym zdanie wyżywienie w hotelu zasługuje na    


Atrakcje: Niestety hotel nie posiada żadnych atrakcji oprócz mini placyku zabaw dla dzieci. Główną atrakcją w pobliżu hotelu jest skansen. 

Naszym zdaniem atrakcje w hotelu zasługują na  


Spa&Wellness: W hotelu za dodatkową opłatą można korzystać ze Strefy Wellnes, która oferuje jacuzzi, saunę mokrą oraz suchą, podgrzewane fotele oraz basen zadaszony na zewnątrz hotelu. Można również skorzystać z solarium oraz masaży. 

Naszym zdaniem hotelowe Spa&Wellness zasługuje na    


Hotel i Restaurację odwiedzili m.in.: Magda Gessler wraz ze swoją ekipą, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Kopacz,  Donald Tusk, Zbigniew Ziobro, Bogdan Zdrojewski, Jarosław Gowin, Mirosław Hermaszewski, Waldemar Malicki oraz przedstawiciele ambasady Tajlandii.


Co byśmy ulepszyli/zmienili: 

  • postaralibyśmy się o jakieś atrakcje w hotelu

Hotel Bona został zakwalifikowany do kategorii hotelu dwugwiazdkowego gdyż brak jest w nim windy (co naszym zdaniem nie jest wielkim utrudnieniem) ale po za tym standardem można go śmiało zaliczyć do hotelu czterogwiazdowego. 
Ceny jak w hotelu dwugwiazdkowym a standard jak w czterogwiazdkowym, polecamy ten hotel i oceniamy na     

3 komentarze: